| Steekproefkosten | vrij |
|---|---|
| garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Eiwitreiniging |
| Pakket | 5 mL/100 mL/1000 mL |
| Verpakking Details | Geval: 50cm x 40cm x 35cm |
| Gebruik | laboratoriumgebruik |
|---|---|
| Certificering | CE, FDA |
| Garantie | 2 jaar |
| Verpakking | 1 ml / 5 ml |
| Verpakking Details | Geval: 50cm x 40cm x 35cm |
| Garantie | 2 jaar |
|---|---|
| Gebruik | laboratoriumgebruik |
| Certificering | CE, ISO |
| Verpakking | 1 ml / 5 ml |
| Verpakking Details | Geval: 50cm x 40cm x 35cm |
| Steekproefkosten | vrij |
|---|---|
| garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Eiwitreiniging |
| Pakket | 5 mL/50 mL/250 mL |
| Verpakking Details | Geval: 50cm x 40cm x 35cm |