| Productnaam | Streptavidin SA Magbeads |
|---|---|
| Concentratie | 10 mg/ml |
| Menselijke IgG-Band | 0.4~0.5 mg/ml |
| Magnetische kern | Fe3O4 |
| Toepassingsrichting | Immunoassay elisa, scheiding van proteïne, cel het sorteren |
| Productnaam | Streptavidin SA Magbeads |
|---|---|
| Concentratie | 10 mg/ml |
| Menselijke IgG-Band | 0.4~0.5 mg/ml |
| Magnetische kern | Fe3O4 |
| Toepassingsrichting | Immunoassay elisa, scheiding van proteïne, cel het sorteren |
| Productnaam | Magnetische Separatortribune |
|---|---|
| Methodebasis | Magnetische parelsmethode |
| Sollicitatie | voor EP-buis en centrifugebuis |
| Pak | 1,5 ml-de buizen van EP en 15 ml-centrifugebuizen |
| Verpakking Details | 1 |
| Productnaam | Magnetische Separatortribune |
|---|---|
| Methodebasis | Magnetische parelsmethode |
| Sollicitatie | voor PCR buis |
| Geschikte labware | PCR buizen of platen |
| Verpakking Details | 1 |
| Productnaam | Magnetische Separatortribune |
|---|---|
| Methodebasis | Magnetische parelsmethode |
| Sollicitatie | voor PCR buis |
| Geschikte labware | 96-goed PCR platen |
| Verpakking Details | 1 |
| Productnaam | Magnetische Separatortribune |
|---|---|
| Methodebasis | Magnetische parelsmethode |
| Sollicitatie | magnetische scheiding voor diepe goed platen |
| Geschikte labware | 96-goed diepe goed platen |
| Verpakking Details | 1 |
| Productnaam | Magnetische Separatortribune |
|---|---|
| Methodebasis | Magnetische parelsmethode |
| Sollicitatie | voor centrifugebuis |
| Geschikte maat | 50 ml |
| Verpakking Details | 1 |
| Productnaam | Proteïne een Immunoprecipitation Uitrusting |
|---|---|
| Magnetische kern | Fe3O4 |
| Gebruik | Medisch Onderzoek |
| Opslag | 2~8℃ verzegelde opslag |
| Inpakken | Fles |
| Gebruik | laboratoriumgebruik |
|---|---|
| Certificering | CE, FDA |
| Garantie | 2 jaar |
| Verpakking | 1 ml / 5 ml |
| Verpakking Details | Geval: 50cm x 40cm x 35cm |
| Garantie | 2 jaar |
|---|---|
| Gebruik | laboratoriumgebruik |
| Certificering | CE, ISO |
| Verpakking | 1 ml / 5 ml |
| Verpakking Details | Geval: 50cm x 40cm x 35cm |