| Steekproefkosten | vrij |
|---|---|
| garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Eiwitreiniging |
| Pakket | 5 mL/100 mL/1000 mL |
| Verpakking Details | Geval: 50cm x 40cm x 35cm |
| Productnaam | Agarose Heparine Magbeads |
|---|---|
| Parelgrootte | 30~150 μm |
| Concentratie | 10% (v/v) |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Gebruik | Medisch Onderzoek |
| Productnaam | Agarose Heparine Magbeads |
|---|---|
| Parelgrootte | 30~150 μm |
| Concentratie | 10% (v/v) |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Gebruik | Medisch Onderzoek |
| Steekproefkosten | vrij |
|---|---|
| garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Eiwitreiniging |
| Pakket | 5 mL/100 mL/1000 mL |
| Verpakking Details | Geval: 50cm x 40cm x 35cm |
| Productnaam | Magroseproteïne een Magbeads |
|---|---|
| Sollicitatie | Eiwitreiniging |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Gebruik | Medisch Onderzoek |
| Opslag | 2~8℃ verzegelde opslag |
| Productnaam | Magrose Eiwitg Magbeads |
|---|---|
| Sollicitatie | Eiwitreiniging |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Gebruik | Medisch Onderzoek |
| Opslag | 2~8℃ verzegelde opslag |
| Kosten voor monsters | vrij |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Eiwitreiniging |
| Pakket | 5 mL/100 mL/1000 mL |
| Grootte van de kralen | 30 μm tot 150 μm |
| Steekproefkosten | vrij |
|---|---|
| garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Eiwitreiniging |
| Pakket | 1 mL/5 mL/25 mL |
| Verpakking Details | Geval: 50cm x 40cm x 35cm |
| Voorbeeld kosten | Vrij |
|---|---|
| Certificering | CE, FDA |
| Gebruik | Extractie die DNA van serum en plasma cuirlating |
| OEM | Steun |
| Garantie | 2 jaar |
| Productnaam | Proteïne een Uitrusting van de Antilichamenreiniging |
|---|---|
| Sollicitatie | Eiwitreiniging |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Gebruik | Medisch Onderzoek |
| Opslag | 2~8℃ verzegelde opslag |