| Naam van het product | Magroseproteïne een Magbeads |
|---|---|
| Toepassing | IP, Co-IP Eiwitzuivering |
| Bewaarplaats | 2-8°C,1 jaar |
| Gekoppeld antilichaam | Anti-HA monoclonale antilichaam bij muizen |
| Isotype | IgG 1 |
| Productnaam | De Eiwitreiniging Magbeads van GSH |
|---|---|
| Parelgrootte | 30~150 μm |
| Concentratie | 10% (v/v) |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Gebruik | Medisch Onderzoek |
| Productnaam | Agarose streptokok-MarkeringⅡ Magbeads |
|---|---|
| Parelgrootte | 30~150 μm |
| Concentratie | 10% (v/v) |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Gebruik | Medisch Onderzoek |
| Kosten voor monsters | vrij |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Eiwitreiniging |
| Pakket | 1 mL/5 mL/25 mL |
| Verpakking Details | Geval: 50cm x 40cm x 35cm |
| Productnaam | Proteïne een Uitrusting van de Antilichamenreiniging |
|---|---|
| Sollicitatie | Eiwitreiniging |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Gebruik | Medisch Onderzoek |
| Opslag | 2~8℃ verzegelde opslag |
| Naam van het product | Magroseproteïne een Magbeads |
|---|---|
| Toepassing | IP, Co-IP Eiwitzuivering |
| Bewaarplaats | 2-8°C,1 jaar |
| Gekoppeld antilichaam | Anti-HA monoclonale antilichaam bij muizen |
| Isotype | IgG 1 |
| Naam van het product | Magroseproteïne een Magbeads |
|---|---|
| Toepassing | IP, Co-IP Eiwitzuivering |
| Bewaarplaats | 2-8°C,1 jaar |
| Gekoppeld antilichaam | Anti-HA monoclonale antilichaam bij muizen |
| Isotype | IgG 1 |
| Productnaam | IDA-kobalt Magbeads |
|---|---|
| Parelgrootte | 30~150 μm |
| Concentratie | 10% (v/v) |
| Chelating metaalion | Co2+ |
| Metaal ionendichtheid | 30~50 parels μmol/mL |
| Productnaam | IDA-nikkel Magbeads |
|---|---|
| Parelgrootte | 30~150 μm |
| Concentratie | 10% (v/v) |
| Chelating metaalion | Ni2+ |
| Metaal ionendichtheid | 30~50 parels μmol/mL |
| Productnaam | IDA-nikkel Magbeads |
|---|---|
| Parelgrootte | 30~150 μm |
| Concentratie | 10% (v/v) |
| Chelating metaalion | Ni2+ |
| Metaal ionendichtheid | 30~50 parels μmol/mL |