| Steekproefkosten | vrij |
|---|---|
| garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Eiwitreiniging |
| Pakket | 5 mL/100 mL/1000 mL |
| Verpakking Details | Geval: 50cm x 40cm x 35cm |
| Steekproefkosten | vrij |
|---|---|
| garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Eiwitreiniging |
| Pakket | 5 mL/100 mL/1000 mL |
| Verpakking Details | Geval: 50cm x 40cm x 35cm |
| Steekproefkosten | vrij |
|---|---|
| garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Eiwitreiniging |
| Pakket | 5 mL/100 mL/500 mL |
| Verpakking Details | Geval: 50cm x 40cm x 35cm |
| Productnaam | Agarose Heparine Magbeads |
|---|---|
| Parelgrootte | 30~150 μm |
| Concentratie | 10% (v/v) |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Gebruik | Medisch Onderzoek |
| Concentratie | 10 mg/ml |
|---|---|
| Magnetische kern | Fe3O4 |
| Toepassingsrichting | Immunoassay elisa, scheiding van proteïne, cel het sorteren |
| Presrevationtemperatuur | 2~8 ℃ |
| Gebruik | IVD de industrie |
| Productnaam | Kiezelzuur Carboxyl Magbeads |
|---|---|
| Pareldiameter | 300nm |
| Specificaties | 50mg/Ml |
| Magnetische kern | Fe3O4 |
| Pakket | 1mL/10mL/100mL |
| Verpakking Details | 10 rxns, 100 BeaverBeadsTM Nucleic acid extraction or Purification Kit (magnetic bead method) Gebrui |
|---|---|
| Delivery Time | 7-14 days |
| Levering vermogen | 850 L/month |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | BEAVER |
| Productnaam | Kiezelzuur Carboxyl Magbeads |
|---|---|
| Pareldiameter | 300nm |
| Specificaties | 50mg/Ml |
| Magnetische kern | Fe3O4 |
| Pakket | 1mL/10mL/100mL |
| Productnaam | Agarose NHS Magbeads Preactivated |
|---|---|
| Pareldiameter | 30-150 μm |
| Concentratie | 20% (v/v) |
| Ligandinhoud | gel ~50 μM/mL |
| Bindende capaciteit | 20~30 mg-konijnigg/ml parels |
| Productnaam | Kiezelzuur Carboxyl Magbeads |
|---|---|
| Pareldiameter | 300nm |
| Specificaties | 50mg/Ml |
| Magnetische kern | Fe3O4 |
| Pakket | 1mL/10mL/100mL |